Servis 24 na mobilních telefonech s AndroidemPokud máte mobil s operačním systémem Android, aplikaci Servis 24 Mobilní banka najdete v obchodě Google play, nebo si ji můžete stáhnout přímo z webu České spořitelny, např. pomocí QR kódu. Aplikace je zdarma a k dispozici je nejen česká, ale i anglická jazyková verze. Co se týká kompatibility, tak webové stránky spořitelny uvádějí, že aplikace funguje na zařízeních od verze Androidu 2.3.

Servis 24 na mobilních telefonech s iOS

Pokud patříte mezi šťastné majitele mobilního zařízení od společnosti Apple, naleznete aplikaci přímo v obchodě App Store, nebo můžete využít odkazy na webu České spořitelny. Aplikace Servis 24 Mobilní banka je kompatibilní nejen s iPhony, ale i s iPady a iPody touch, pokud jde o jazyky, tak podporovány jsou čeština, slovenština a angličtina.

Servis 24 na mobilních telefonech s Windows Phone

Nově mohou využívat výhod mobilního bankovnictví Servis24 i ti, co mají přístroj se systémem Windows Phone. Servis 24 Mobilní banku si mohou stáhnout z obchodu Windows Phone Store nebo z oficiálních stránek České spořitelny a i v tomto případě platí, že vedle češtiny je dostupná i slovenská a anglická jazyková verze.

Telefonické bankovnictví Servis 24

Třetí součástí přímého bankovnictví Servis24.cz je telebanking – ovládání účtu prostřednictvím telefonického hovoru. Tato služba už v době smartphonů není tak zajímavá a používaná jako v minulosti, stále ale zůstává alternativou pro ty, co např. chytrý telefon nemají, nebo jim prostě tato forma přímého bankovnictví vyhovuje. Telebanking Servis24 funguje nonstop během celého roku a 24 hodin denně jej klienti banky mohou využívat i během víkendů nebo státních svátků. Zřízení této služby je zdarma, platí se jen paušální měsíční poplatek 25 Kč měsíčně, který zahrnuje i přístup k internetovému a mobilnímu bankovnictví. U telebankingu si po zavolání můžete sami vybrat, jestli chcete hovořit s živým bankéřem nebo s automatem. Prostřednictvím telefonického bankovnictví je možné např. ověřit aktuální stav účtu, ověřit, zda Vám došla očekávaná platba, odeslat peníze na jiný účet nebo si zvýšit limit na Vaší platební kartě. Služba je rychlá a bezpečná a její využití je např. na místech, kde nemáte možnost připojení na internet.Cena za služby přímého bankovnictví Servis 24

Přímé bankovnictví Servis24 internetbanking neposkytuje Česká spořitelna zdarma, ale za tyto služby si – na rozdíl od některých konkurenčních bank – účtuje poplatek. Ten činí 25 Kč měsíčně a zahrnuje všechny tři formy přímého bankovnictví, tedy internetové, mobilní i telefonické. Naopak sjednání služby, stažení aplikace atd. je zcela zdarma. Připlatit si ale musí ti, kteří mají zájem o Servis 24 internetbanking s přihlašováním prostřednictvím klientského certifikátu – vygenerování certifikátu stojí 350 Kč a má roční platnost. 350 Kč stojí i čtečka karet a za stejnou cenu je od České spořitelny možné pořídit i čipovou kartu.

Servis 24 START – v čem je rozdíl oproti plnohodnotnému Servis 24?

Vedle standardní služby Servis 24 nabízí Česká spořitelna i její speciální verzi pod názvem Servis 24 START. Ta je určena pro ty klienty České spořitelny, kteří u ní mají některý z jejích produktů, ale nemají u ní vedený ani běžný, ani sporožirový účet. Stejně tak ji ale mohou mít klienti, kteří běžný nebo sporožirový účet mají, ale nechtějí na něm dělat žádné aktivní operace. Samotné prostředí internetového bankovnictví pak vypadá stejně jako v klasické verzi Servis 24, některé funkce ale ve verzi START nefungují a jsou barevně odlišeny.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!